Eksper Bilişim

Başlangıcı 1993 yılından gelen sektör tecrübesi ile 2005 yılında kurumsallaşarak bilişim sektörü faaliyetine başlayan Eksper Ltd, ATM ve Benzin istasyonları dahil Self Servis ödeme cihazlarında kullanılan banka kartlarının bilgi güvenliği,uzaktan yönetim ve izleme konusunda kurumlara Ar-ge, yazılım ve donanım hizmetleri vermektedir.

Konusunda uzman kadrosunun ihtiyaca özel ve yenilikçi çözümleri ile birlikte yüksek kalite anlayışı, iş etiği, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yaklaşımı, kesintisiz iletişim anlayışı ve toplumsal sorumluluk değerlerinin bilinci ile sektöründe hızla büyüyerek Türkiye ve dünya piyasalarında söz sahibi olan kuruluşların arasında bir dünya markası ECS (Enhanced Card Security) olarak yerini almıştır.

Günümüzde hatırı sayılır sayıda müşterisine birçok ülkede distribütörleri vasıtası ile uygulamış olduğu uluslararası standartlarda Kalite Yönetimi ile satış ve servis hizmetini veren Eksper Ltd, bölgesel projeler ile de yurtdışı piyasalarda büyümeyi hedeflemiş ve bu amaçla Amerika, Kanada, Meksika, Rusya, Avrupa, Orta Doğu ,Uzak Doğu, Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda bölgelerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

null

Vizyon

Bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübelerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, alanında Türkiye’de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olan bir marka olmaktır.
null

Misyon

Ülke için değer yaratmak, müşterilerimizin isteklerini, bilgi ve tecrübelerimiz ışığında en etkin şekilde kullanarak ekonomik faydalar elde etmelerine katkıda bulunmak, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli olarak geliştirmektir.
Hakkımızda daha çok bilgi almak ve ürün detaylarımız için bizi arayın

+90

(212) 221

78 16